Zdjęcia pamiątkowe oraz na pomnik na porcelanie

Skonfiguruj swoje zamówienie

Idealny sposób na uwiecznienie delikatnego zdjęcia, które nie przetrwałoby próby czasu? To fotografia na porcelanie. Wyjątkowa, jedyna w swoim rodzaju, a przede wszystkim niezwykle trwała. Przeniesienie jej z papieru na ceramikę to niełatwy zabieg, ale zdecydowanie warty wysiłku ze względu na spektakularny efekt. Betimo to specjaliści w tym zakresie, których nie ma zbyt wielu na rynku; możesz nam zaufać, że nasza fotografia na porcelanie jest wykonana perfekcyjnie w każdym calu.

Zdjęcie na pomnik

Dzięki swojej trwałości doskonale sprawdzi się na pomniku nagrobnym, oddając tym samym hołd osobie spoczywającej pod nim. Służy za piękną pamiątkę i nie pozwala wizerunkowi bliskiej osoby odejść w zapomnienie.

Oferujemy całą gamę dostępnych kształtów - nie tylko owal, ale też ciekawe propozycje, takie jak serce, książka czy pergamin. Ponadto, dostępne są również dodatkowe opcje zdobienia: ramka z tekstem, złoty pasek, czy czarny pasek. Zachęcamy do zapoznania się z pełną gamą dostępnych wariantów konfiguracji zamówienia.

Wybierz kształt produktu

Kształty w naszej ofercie

Rozmiar
 

Opcje zdobienia

Ramki włoskie

Kształt
 
Wybierz kształt produktu

Najlepsza jakość w atrakcyjnej cenie

Spodobał Ci się jakiś produkt?

Jesteś zainteresowany produktem?

Zamów produkt