Jak dostarczyć zdjęcie?

Zamówienie na wykonanie zdjęcia nagrobkowego można składać na 4 sposoby:

- Formularz zamówienia dostępny tutaj. Rekomendujemy ten sposób.

- Poczta elektroniczna (naliczymy dodatkową opłatę za obsługę zamówienia + 10 zł netto), wysyłając i opisując wszystkie parametry zdjęcia na adres e-mail:   info@betimo.pl

- Poczta lub kurier: z opcją polecony i priorytet, wysyłając fizycznie zdjęcia na adres: Betimo, Kraśnik Górny 46B, 59-700 Bolesławiec, Polska

- Dostarczyć osobiście zdjęcie do naszej siedziby

Ile trwa wykonanie zdjęcia?

Zdjęcia na porcelanie, krysztale i laser 2.5D wykonujemy standardowo do 7 dni roboczych. Zdjęcia na porcelanie 3D do 4 tygodni. W ciągu roku mogą zdarzyć się okresy z dłuższym czasem oczekiwania i zazwyczaj informujemy o tym w pierwszym kroku podczas składania zamówienia na naszej stronie www.betimo.pl. Jeśli dodatkowo zaznaczona została opcja projektu to czas wykonania zdjęcia liczony jest od momentu akceptacji zdjęcia przez klienta. Natomiast czas oczekiwania na projekt to 1-4 dni robocze. Prosimy również wziąć pod uwagę dodatkowy czas na samą przesyłkę.

Istnieje również tryb przyspieszony: Ekspress

Jakiej jakości powinno być zdjęcie?

Prosimy pamiętać, że wykonamy zdjęcie z każdej fotografii, ale czym lepsza jakość zdjęcia oryginalnego tym lepszy produkt finalny. Zdjęcia wysyłane drogą elektroniczną powinny być zeskanowane w rozdzielczości conajmniej 600dpi i zapisane w formacie *jpg lub *png. Można ostatecznie wykonać zdjęcie zdjęcia dobrym aparatem lub smartfonem, ale proszę zwrócić uwagę na cienie, blaski oraz zniekształcenia. W zamówieniu składanym poprzez e-mail, prosimy o dokładny opis każdego zdjęcia.

W momencie kiedy jakość zdjęcia jest bardzo słaba to istnieje możliwość naprawy takiego zdjęcia za dodatkową opłatą dzięki opcji: "Optymalizacja zdjęcia".

Co to jest optymalizacja zdjęcia?

Optymalizacja zdjęcia - to zaawansowane narzędzia, których celem jest naprawa bardzo słabej jakości oryginalnej fotografii. Metodę tę najlepiej stosować dla zdjęć nieostrych, miniaturek, zdjęć o bardzo małej rozdzielczości czy pochodzących ze skanów dokumentów takich jak prawo jazdy czy plastikowy dowód osobisty. Z uwagi na fakt, że zmiany wskutek zabiegu optymalizacji mogą być bardzo duże, zalecamy równoczesne zaznaczenie opcji „Projekt” zdjęcia. Poniżej przykładowe fotografie:

 

Czy mogę otrzymać zdjęcie szybciej?

Tak, możemy wykonać zdjęcie w trybie przyspieszonym dla zdjęć (nie dotyczy to zdjęć na porcelanie 3D):

- na porcelanie - cena wyższa o 100% od ceny wyjściowej

- na krysztale - cena wyższa o 50% od ceny wyjściowei

- w technologi laser 2.5D - cena wyższa o 25% od ceny wyjściowej

Zdjęcie zostanie wypalone w pierwszym możliwym terminie (zwykle końcowy produkt jest gotowy w 2-3 dzień roboczy). W przypadku niezrealizowania zdjęcia z powodu awarii lub zdarzeń losowych, zdjęcie wyślemy w możliwie szybkim terminie bez dodatkowych kosztów.

Nie mamy wpływu na czas doręczenia przesyłki. Dla pilnych przesyłek sugerujemy wybrać opcję kuriera.

 

Jestem zainteresowany stałą współpracą oraz posiadam firmę. Co mam zrobić?

Zapraszamy do zapoznania się z naszą podstroną dotycząca stałej współpracy.

Czy jako firma współpracująca będę miał niższe ceny?

Tak. Cennik dla firm współpracujących jest dostępny po rejestracji i zalogowaniu się na podstronie cennik.

Ile kosztuje przesyłka?

Wszystkie ceny dostępne są na podstronie cennik

Czy mogę otrzymać podgląd przed realizacją zdjęcia?

Tak, prosimy o zaznaczenie opcji: "projekt", podczas składania zamówienia na formularzu zamówienia, który dostępny jest: tutaj.

Projekt wysyłamy zazwyczaj w ciągu 1-5 dni roboczych.

Czy mogę zamówić rozmiar lub kształt, który nie jest dostępny w ofercie?

To zależy od materiału na jakim zdjęcie ma być wykonane oraz oczekiwanego rozmiaru. Prosimy wysłać zapytanie na adres e-mail: info@betimo.pl. Natomiast jest duże prawdopodobieństwo, że istnieje taka możliwość, natomiast wiąże się to z wydłużonym okresem realizacji tj. 3-6 tygodni oraz wyższymi kosztami.

 

Posiadam zdjęcie bardzo słabej jakości. Czy istnieje możliwość oceny zdjęcia przed realizacją?

Tak. Prosimy wysłać zdjęcie na nasz adres e-mailowy i w tytule e-maila napisać: "Zdjęcie do oceny". Odpowiemy tak szybko jak to możliwe.

 

Ile kosztuje zdjęcie na pomnik?

Zapraszamy do poradnka na temat cen zdjęć na nagrobek.

Czy zdjęcie z plastikowego dowodu nadaje się do wykonania zdjęcia nagrobkowego?

Tak, ale jeśli jest szansa, że istnieje inne zdjęcie to warto go poszukać. Jeśli nie ma innej opcji to należy zaznaczyć opcję: "Optymalizacja" podczas składania zamówienia.

Czy nasze zdjęcia są trwałe?

Zapraszamy do przeczytania poradnika w tym temacie.

Czy mogę dołączyć kolejne zamówienie do poprzedniego, aby zostało wysłane razem?

Tak, jeśli istnieje taka możliwość, podczas składania zamówienia w kroku nr 2 pojawi się opcja: "Wysyłka z poprzednim zamówieniem".

Należy pamiętać, że wcześniejsze zamówienie będzie oczekiwać na wysyłkę do momentu wykonania kolejnego zamówienia.