Ile kosztuje zdjęcie nagrobkowe?

Każdy z nas pragnie zatrzymać w pamięci swoich najbliższych, którzy odeszli. Dlatego też, wiele osób decyduje się na zamontowanie zdjęć na grobach swoich bliskich. Ale czy zastanawialiście się kiedykolwiek, jakie są dostępne opcje i ile kosztuje trwałe wspomnienie w postaci fotografii nagrobkowego? W tym artykule omówimy różne rodzaje zdjęć na pomnik, zdjęcie na grób, zdjęcia na porcelanie, zdjęcia na krysztale i inne, aby pomóc Ci w wyborze najlepszego rozwiązania dla Ciebie i Twojej rodziny.

Rodzaje zdjęć nagrobkowych

Zdjęcie na porcelanie

to opcja dla osób, które szukają trwałego i pięknego wspomnienia o swoich bliskich. Takie zdjęcie jest wykonywane na specjalnej porcelanie i jest odporne na warunki atmosferyczne. Koszt takiego zdjęcia może się wahać w zależności od wielkości i jakości wykonania, ale zawsze będzie to inwestycja w trwałe wspomnienie o naszych najbliższych.

Zdjęcie na krysztale

Fotografia nagrobkowa na krysztale to doskonała alternatywa dla porcelany. Takie zdjęcie wykonane jest na krysztale i jest bardzo odporne na warunki atmosferyczne. Jest to opcja dla osób, które cenią sobie wyjątkowość i elegancję. Koszt takiego zdjęcia zależy również od wielkości i jakości wykonania, ale warto pamiętać, że będzie to trwałe i piękne wspomnienie o naszych bliskich na wiele lat.

Zdjęcie laser 2.5D

Kolejnym rodzajem zdjęcia nagrobkowego jest laserowe grawerowanie 2.5D. Takie zdjęcie jest wykonane z wysokiej jakości kryształu, a grafika jest trójwymiarowa i bardzo szczegółowa. Taki rodzaj zdjęcia nagrobkowego jest idealny dla osób, które chcą mieć trwałe i eleganckie wspomnienie o swoich najbliższych. Koszt takiego zdjęcia może być nieco wyższy niż przy innych opcjach, jednak warto pamiętać, że jest to inwestycja na lata.

Zdjęcie na porcelanie 3D

Ostatnim rodzajem zdjęcia nagrobkowego, o którym chcielibyśmy wspomnieć, jest zdjęcie na porcelanie 3D. Jest to najnowsza technologia, która pozwala na wykonanie zdjęcia w formie płaskorzeżby na specjalnej porcelanie, która jest wykonana na indywidualne zamówienie. Koszt takiego zdjęcia może być nieco wyższy niż przy innych opcjach, jednak warto pamiętać, że to trwałe i piękne wspomnienie o naszych bliskich na wiele lat.

Ceny zdjęć nagrobkowych

Porównanie cen różnych rodzajów zdjęć nagrobkowych

Koszty mogą się znacznie różnić w zależności od wybranej opcji oraz kolorystyki samego zdjęcia. Zdjęcia kolorowe są zazwyczaj droższe niż czarno-białe. Fotografie na porcelanie zaczyna się w okolicach 100 złotych, podczas gdy cena za zdjęcie na krysztale może wynosić już 335 złotych. Ceny zdjęć wykonane laserowo z formacie 2.5D zaczynają się od 299 złotych. Zdjęcie na porcelanie 3D jest także opcją kosztowną, a cena startuje od 389 zł.

Dodatkowo należy pamiętać, że istnieją dodatkowe opcję, które mogą podnieść cenę zdjęcia, takie jak optymalizacja, projekt, czy kolorowanie ze zdjęcia czarno-białego itd. Natomiast sam retusz i przygotowanie oraz dodanie tekstu do zdjęcia jest bezpłatne.

Dlaczego warto zainwestować w trwałe wspomnienie?

Inwestycja w trwałe wspomnienie jest ważna, ponieważ pozwala nam zachować pamięć o naszych bliskich na wiele lat. Zdjęcie nagrobkowe jest nie tylko symbolem pamięci, ale także sposobem na uczczenie zmarłych oraz wyrażenie naszej miłości i szacunku. Trwałość, najwyższa jakość i estetyka wykonania to kluczowe czynniki, które wpływają na efekt końcowy zdjęcia. Dlatego też, warto zainwestować w trwałe i piękne wspomnienie, które będzie przypominało nam o naszych najbliższych przez wiele lat. Nie pozostawiajmy pamięci o bliskich przypadkowi, ale zadbajmy o nią, aby była wspaniałym i trwałym wspomnieniem o tych, którzy odeszli.