Jak przeprowadzić montaż zdjęcia na krysztale do pomnika?

Montaż zdjęcia na krysztale do pomnika

Wizerunek bliskiej osoby, wspólne chwile beztroski czy też istotne wydarzenia z naszego życia — pewne momenty po prostu zasługują na należyte upamiętnienie. Zdjęcie na krysztale przytwierdzone do pomnika to subtelny, a zarazem znaczący sposób na uwiecznienie ważnych osób, których niestety już z nami nie ma. Poniżej dowiesz się, jak prawidłowo przeprowadzić montaż takiej fotografii przy pomocy taśmy dwustronnej, tak by pozostała ona na swoim miejscu przez wiele kolejnych lat.

Więcej »
Zdjęcia na nagrobek – na co zwracać uwagę podczas wyboru?

Dobór oryginalnego zdjęcia do wykonania zdjęcia nagrobkowego

Zajmujemy się uwiecznianiem pamiątkowych podobizn Twoich bliskich na porcelanie lub krysztale. Wielokrotnie zgłaszają się do nas Klienci z własnymi zdjęciami, które chcieliby wyeksponować na nagrobku. Niestety nie każde z nich da gwarancję wykonania projektu wysokiej jakości. Aby ułatwić Państwu proces selekcji idealnej fotografii na pomnik, przygotowaliśmy poradnik z wskazówkami, dzięki którym zadowolenie z wykonanego zlecenia będzie jeszcze większe!

Więcej »
Zdjęcia na porcelanie — montaż na pomniku przy pomocy kleju

Montaż zdjęcia na porcelanie do pomnika(klej)

Pamięć bywa ulotna, a choćby najmniejsza fotografia jest w stanie zatrzymać najbliższe Twemu sercu momenty na dłużej. Montaż zdjęcia na porcelanie do pomnika to subtelny sposób, aby uwiecznić bliskich, których niestety nie ma już wśród nas. Poniżej podpowiadamy, jak wykonać cały proces, aby końcowy efekt sprostał Twoi oczekiwaniom.

Więcej »
Poznaj historię

Historia fotografii nagrobkowej

Odwiedzając groby bliskich chcemy chociaż na chwilę przypomnieć sobie ich uśmiech, błysk w oku lub radość, jaka towarzyszyła im za życia. Upamiętnianie wizerunku osoby, która opuścił nasz świat, to tradycja, która swoje początki ma już w starożytnym Egipcie. Jak to się stało, że pozostała z nami do dziś w formie fotografii nagrobkowej na porcelanie, krysztale lub trójwymiarowego portretu na ceramice? Poznaj historię kultury cmentarnej, która współcześnie umożliwia wykorzystywanie nowoczesnych technologii w codziennej pracy nad naszymi realizacjami!

Więcej »
Proces skanowania w kilku prostych krokach

Jak przygotować dobry skan zdjęcia

Chcesz skorzystać z naszej usługi i zastanawiasz się, co zrobić, aby fotografia nagrobkowa lub prezent w postaci eleganckiego portretu prezentowały się nienagannie? Kluczem do wysokiej jakości zdjęcia na porcelanie lub krysztale jest dobrze wykonany skan – to od niego zależy efekt naszej pracy i Twoje zadowolenie z otrzymanego produktu! Dowiedz się jak dostarczyć nam materiał o rozdzielczości nadającej się do dalszej obróbki przez naszych specjalistów!

Po pierwsze rozdzielczość - dlaczego ma takie znaczenie przy skanowaniu zdjęć?

Więcej »